אודות One Jerusalem

כאשר החלו הדיווחים לזרום משולחן המשא ומתן בקמפ-דייויד על כך שירושלים נמצאת בסכנת חלוקה, החליטה קבוצת אנשים ישראלים ואמריקנים להניע מהלך שייצור מנהיגות בינלאומית שתעלה מהשטח ותיתן דחיפה לרעיון שימורה של ירושלים כעיר מאוחדת תחת ריבונות ישראלית.

One Jerusalem החלה מיד בהקמת אתר אינטרנט שיהווה כתובת .מרכזית לאיחוד אנשים מרחבי העולם למטרה זו.  בתוך כמה חודשים חתמו מאות אלפי אנשים על עצומה הקוראת לתמוך בשמירת מעמדה של ירושלים כבירתה המאוחדת של מדינת ישראל.

בינואר 2000 יזמה One Jerusalem את אירוע הפתיחה, אסיפה ענקית הנחשבת לגדולה ביותר בהיסטוריה של העיר ירושלים. יותר מ-400,000 אנשים מילאו את הגבעות סביב העיר העתיקה של ירושלים למה שנראה כהפגנת תמיכה חסרת תקדים בבירת ישראל המכותרת, ארבעה חודשים לאחר מתקפה ערבית-פלשתינית אכזרית וקטלנית נגד המדינה היהודית. ראה העולם מקרוב כיצד מתחייבים האנשים להישבע אמונים לשימורה של ירושלים כבירתה הנצחית והמאוחדת של מדינת ישראל ולהפיכתה לפתוחה לתמיד לכל אזרחי העולם.

מאז, One Jerusalem הלכה וגדלה ברחבי העולם. וכל זאת על-ידי ארגון הפגנות ואירועים חינוכיים האמורים לקדם בדחיפות את התרחבותה של One Jerusalem ברחבי העולם. פעילות זו כוללת הופעות של מנהיגים ושרים כדוגמת נתן שרנסקי ובנימין נתניהו, כמו גם אירועים ברחבי העולם בערים כמו לונדון, רומא, ניו-יורק, מיאמי וממפיס.

One Jerusalem עורכת תוכניות חינוכיות על-ידי דוברי הלשכות שלה ומפיצה הודעות מדוורות וכן ספרות בנושא פעילותה בירושלים. אנו פועלים כעת להגדלת הנגישות לפעולות החינוכיות שלנו באמצעות אתר האינטרנט, וכמו-כן, על-ידי פרסום מדריך מקיף אודות ירושלים.

קרא את הצהרת הכוונות שלנו!

Facebook Iconfacebook like button